معماری

برنامه ریزی کمک میکند تا آینده را حال بیاوریم و تغییرات دلخواه را روی آن اعمال کنیم.

چنانچه نیاز به مشاوره سریع دارید فرم تماس را از طریق لینک زیر تکمیل نمایید.

ارتباط با ما

امکان سنجی

مجموعه RA منشأ مطمئنی در طول مسـیر پـروژه در زمـینه های شهرسـازی و معمـاری می‌‌باشد. در فضای شهرسازی امکان سنجی و استفاده از معماری پایدار در اولـویت های مجموعه می‌باشد.

در بحث معماری این خدمات شامل طراحی پلان ، طراحی نما ، مدل سازی حرفه ای سه بعدی با استاندارد های BIM (Building Information Management) ، طراحی دکوراسیون داخلی ، محوطه سازی ، بام و بالکن سبز ، انیمیشن سازی پروژه ، طرح بازسازی و مرمت ساختمان های عمومی و خصوصی منطبق با آخرین متدهای روز جهان است. در همین راستا نیز کلیه ی پروژه های معماری و شهرسازی دارای یک برنامه اجرائی و تشریح جزئیات در ابتدای پروژه هستند که به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

تیم تخصصی

همراهی یک تیم تخصصی در کل پروژه از مزیت های ارائه شده توسط مجموعه RA است.

زیبایی شناسی در معماری

در بحث معماری این خدمات شامل طراحی پلان ، طراحی نما ، مدل سازی حرفه ای سه بعدی با استانداردهای BIM (Building Information Management)، طراحی دکوراسیون داخلی، محوطه سازی، بام و بالکن سبز، انیمیشن سازی پروژه، طرح بازسازی و مرمت ساختمان های عمومی و خصوصی منطبق با آخرین متدهای روز جهان است. در همین راستا نیز کلیه ی پروژه های معماری و شهرسازی دارای یک برنامه اجرائی و تشریح جزئیات در ابتدای پروژه هستند که به صورت کامل در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت.

داینامیک بودن و انعطاف پذیری فضاها در معماری بسیار مهم است این که یک فضا قابلیت استفاده از کاربری های مختلف را به ما بدهد. سبک های مختلفی در معماری وجود دارند : فولدینگ ، های تک ، اکو تک ، نئوکلاسیک ، دیکانستراکشن ، معماری سبز ، معماری دیجیتال ، سنت گرایی در معماری ، مینیمالیسم و … که تمامی این ها در فضاها با توجه به نیاز منطقه طراحی می شود.